Управління якістю

Пріоритетним завданням підприємства є виготовлення обладнання для комерційного обліку газу та контрольно-вимірювального устаткування, що відповідає поточним та перспективним запитам ринку. Якість продукції, що випускається заводом, забезпечується технологічним і виробничим потенціалом підприємства і гарантоване системою управління якістю.

На зводі впроваджена і діє Система управління якістю, яка підтверджена двома сертифікатами:
– Сертифікатом на відповідність ДСТУ ISO 9001: 2009 (ISO 9001: 2008, IDT) у системі сертифікації Укр СЕПРО. Сертифікат підтверджує наявність на підприємстві контрольованих умов для випуску продукції належної якості;

– Сертифікатом на систему екологічного управління ДСТУ ISO 14001 : 2015 (ISO 14001: 2015, IDT), виданим Органом з сертифікації продукції та систем управління Державного підприємства «Львівський науково-виробничий стандартизації, метрології та сертифікації».

Продукція заводу проходить випробування на відповідність до ТУ. Це забезпечує належну роботу та високу якість виробів, у тому числі комплектуючих протягом гарантійного строку та строку експлуатації, встановленого нормативно-правовими актами, нормативними документами чи договорами. Вона сертифікована і внесена до Держреєстру України та країн-імпортерів.

Підприємство регулярно підтверджує відповідність продукції, що випускається, відповідними сертифікатами.

Сертифікат для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах в форматі pdf