22-24 жовтня ПАТ «Івано-Франківський завод «Промприлад» взяв участь у роботі 17-го Міжнародного Форуму «Нафта і Газ 2013», який став найбільш очікуваною подією року для нафтогазової промисловості.

Форум відбувся у Міжнародному виставковому центрі в м. Києві за сприяння Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, організаторами заходу традиційно виступили НАК «Нафтогаз України» і виставкова компанія «АККО Інтернешнл».

<palign="JUSTIFY">Учасники форуму «Нафта і Газ 2013» мали нагоду відвідати стенди таких відомих компаній зі світовим ім’ям, як: EniNafta a.s., Cadogan Petroleum plc, Hafi Engineering,Weatherford, Krohne та ін. Загалом свої експозиції представили близько 150 компаній-учасниць з 15 країн світу, в т.ч. з Італії, Австрії, Румунії, Німеччини, Польщі, Канади, Китаю, Росії, України та ін.

На виставці було представлено нові досягнення та розробки систем автоматизації, приладів обліку і контролю енергоносіїв, нафтогазового обладнання, спеціальна техніка та технології для розвідки і розробки родовищ, видобутку вуглеводнів, зберігання, транспортування і розподілу нафти і газу.

За час тривалості виставки було зареєстровано більше 5000 відвідувачів з України та зарубіжжя.

У межах форуму «Нафта і Газ 2013» відбулась щорічна міжнародна конференція «Нафтогазовий комплекс України – стратегія розвитку», на якій українські та іноземні фахівці ділилися своїми досягненнями та досвідом і обговорювали найближчі перспективи та напрями розвитку паливно-енергетичного комплексу України.