Сучасне  приладобудівне підприємство
Докладніше
Наша продукція
Докладніше
Повірка,ремонт,модернізація
Докладніше
Якість і сертифікати
Докладніше
Офіційні представники
Докладніше
Роботи та послуги
Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • Сучасне  приладобудівне підприємство
 • Наша продукція
 • Повірка,ремонт,модернізація
 • Якість і сертифікати
 • Офіційні представники
 • Роботи та послуги

Новини

Увага!

Змінено схему пломбування лічильника газу турбінного типу ЛГ-К-Ех, а саме:

 • додатково включена в пломбування табличка з маркуванням вибухозахисту;
 • на всі гвинти пломбуються кришки відлікового пристрою,вилка роз'єднувача тп табличка з технічними данними. 

Нова схема пломбування лічильника ЛГ-К-Ех

Відповідна зміна введена в методику повірки та настанову з експлуатації лічильника ЛГ-К-Ех.

 

 

Публічне акціонерне товариство „Івано-Франківський завод „Промприлад”,

місцезнаходження: 76000, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул.Академіка Сахарова, буд. 23 (надалі - Товариство)

Чергові загальні збори акціонерів Публічного акціонерного товариства „Івано-Франківський завод „Промприлад” (код 05782912), надалі – Збори, відбудуться 12 квітня 2017 року о 15.00 годині за адресою: Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул.Академіка Сахарова, буд. 23, корпус 7, 3 поверх, зал засідань.

Реєстрація учасників Зборів відбудеться 12 квітня 2017 року з 14.30 год. до 14.50 год. за місцем проведення Зборів.

<Датою складання переліку акціонерів, які мають право приймати участь у загальних зборах акціонерів Товариства, є 06 квітня 2017 року (станом на 24 годину).

Порядок денний:

 1. Про обрання лічильної комісії загальних зборів.
 2. Про обрання голови та секретаря загальних зборів.
 3. Звіт Правління про фінансово-господарську діяльність Товариства за 2016 рік.
 4. Звіт Наглядової Ради за 2016 рік.
 5. Звіт Ревізійної комісії за 2016 рік
 6. Затвердження фінансової звітності Товариства.
 7. Про розподіл прибутку (покриття збитку) Товариства за 2016 рік.
 8. Затвердження планів Товариства на 2017 рік.
 9. Про ліквідацію Філії фірмовий магазин-кафе „Прилад-Сервіс” Публічного акціонерного товариства „Івано-Франківський завод „Промприлад” (код 25654760).
 10. Про затвердження рішень Наглядової ради

З документами, необхідними для прийняття рішень, з питань порядку денного зборів, акціонери можуть ознайомитись у голови правління в робочі дні з 8.00 до 17.00 години за адресою Товариства (76000, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул.Академіка Сахарова, буд.23), або надіславши запит по електронній пошті за адресою: ifprylad@ukr.net

22-24 жовтня ПАТ «Івано-Франківський завод «Промприлад» взяв участь у роботі 17-го Міжнародного Форуму «Нафта і Газ 2013», який став найбільш очікуваною подією року для нафтогазової промисловості.

Форум відбувся у Міжнародному виставковому центрі в м. Києві за сприяння Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, організаторами заходу традиційно виступили НАК «Нафтогаз України» і виставкова компанія «АККО Інтернешнл».

<palign="JUSTIFY">Учасники форуму «Нафта і Газ 2013» мали нагоду відвідати стенди таких відомих компаній зі світовим ім’ям, як: EniNafta a.s., Cadogan Petroleum plc, Hafi Engineering,Weatherford, Krohne та ін. Загалом свої експозиції представили близько 150 компаній-учасниць з 15 країн світу, в т.ч. з Італії, Австрії, Румунії, Німеччини, Польщі, Канади, Китаю, Росії, України та ін.

На виставці було представлено нові досягнення та розробки систем автоматизації, приладів обліку і контролю енергоносіїв, нафтогазового обладнання, спеціальна техніка та технології для розвідки і розробки родовищ, видобутку вуглеводнів, зберігання, транспортування і розподілу нафти і газу.

За час тривалості виставки було зареєстровано більше 5000 відвідувачів з України та зарубіжжя.

У межах форуму «Нафта і Газ 2013» відбулась щорічна міжнародна конференція «Нафтогазовий комплекс України – стратегія розвитку», на якій українські та іноземні фахівці ділилися своїми досягненнями та досвідом і обговорювали найближчі перспективи та напрями розвитку паливно-енергетичного комплексу України.